CENNIK

 USŁUGA

CENA

STRZYŻENIE WŁOSÓW

85 zł

STRZYŻENIE WŁOSÓW MASZYNKĄ

55 zł

MYCIE I MODELOWANIE WŁOSÓW

49 zł

STRZYŻENIE I COVER WŁOSÓW

159 zł

STRZYŻENIE WŁOSÓW MASZYNKĄ

85 zł

STRZYŻENIE BRODY

79 zł

GROOMING I COVER BRODY

119 zł

KONTUR BRODY

45 zł

REGULACJA WĄSA

29 zł

GOLENIE TWARZY BRZYTWĄ

75 zł

GOLENIE GŁOWY BRZYTWĄ

75 zł

STRZYŻENIE WŁOSÓW I BRODY

149 zł

Barber Shop cennik

W zależności od usługi ceny mogą być inne. Zależy to od czasu oraz kosztów zużytych produktów. Warto pamiętać, że za jakość trzeba zapłacić odpowiednią sumę pieniędzy. Każda inwestycja w siebie jest dobra. Szczególnie ta, która dotyczy naszego wyglądu. W dzisiejszych czasach to on staje się coraz bardziej pielęgnowany również przez mężczyzn.

Usługi związane z głową.

Barber shop cennik dzieli się na różne kategorie. Jest to między innymi ta, obejmująca zakres czynności wykonywanych na głowie. W jej skład wchodzi profesjonalne strzyżenie męskie, które trwa około 40 minut. Jego cena wynosi _ złotych. W jej zakres wchodzi samo skrócenie, ale również i pielęgnacja skóry głowy oraz modelowanie włosów. Strzyżenie włosów maszynką to koszt _ złotych. Za tą cenę mamy skrócenie włosów na jedną długość. Mycie i modelowanie włosów dostępne jest za _ złotych. Strzyżenie i cover włosów to koszt _ złotych. W skład tej profesjonalnej usługi wchodzi zarówno strzyżenie jak i repigmentacja włosów. Golenie głowy brzytwą na gładko kosztuje _ złotych. W profesjonalnym barbershopie Charles & Co znajdziemy również zabiegi trychologiczne. Za mezoterapię igłową – Biotynę zapłacimy _ złotych. Jest to pakiet czterech zabiegów. Mezoteriapia igłowa – HairCare kosztuje _ złotych. Natomiast za mezoteriapię igłową-Dr Cyj zapłacimy _ złotych. Zabiegi trychologiczno-kosmetyczne również są dostępne w tym salonie. Zabieg oczyszczający skórę głowy, który polega na terapii prądowej z peelingiem enzymatycznym bądź z drobinkami kosztuje _ złotych. Zabieg silniej oczyszczający głowę wzbogacony o peeling kawitacyjny to koszt _ złotych. Zabieg, który nawilży naszą skórę głowy przez zastosowanie specjalistycznego preparatu kosztuje _ złotych. Za kompleksowy zabieg pielęgnacyjny na skórę głowy przeznaczymy _ złotych. Jest on czasochłonny jednak bardzo skuteczny. Wykorzystuje on ultradźwięki oraz peelingi. W Barber shop cenniku znajdziemy również zabieg, który silnie pobudzi cebulki włosów kosztuje _ złotych. Sama konsultacja trychologiczna, która obejmuje wywiad medyczny, badanie, omówienie problemu oraz dobranie terapii kosztuje _ złotych. Strzyżenie włosów w nocy nie jest problemem. Za taką usługę zapłacimy _ złotych. Obejmuje ona strzyżenie, pielęgnacje oraz modelowanie włosów w godzinach od 22 do 1.

Usługi związane z brodą.

W Barber shop cenniku nie może zabraknąć usług związanych z brodą. Różnią się one od strzyżenia włosów na głowie. Wymaga on skupienia oraz dokładności.  Strzyżenie brody dostępne jest za _ złotych. Grooming i cover brody kosztuje _ złotych. W skład tej czynności wchodzi trymowanie i odsiwianie zarostu. Wykonanie konturu brody, który go odświeży kosztuje _ złotych. Regulacja wąsa natomiast to cena _ złotych. Dla osób, które chcą pozbyć się zarostu usługa golenia twarzy brzytwą na gładko kosztuje _ złotych. Za nocne strzyżenie brody zapłacimy _ złotych. Usługa dostępna jest od 22 do 1. Została ona urozmaicona zastosowaniem gorącego ręcznika.

Scroll to Top