Kunszt i pasja do fryzjerstwa

W Charles & Co Barbershop doskonały warsztat umiejętności stanowi dla nas podstawę i rzecz oczywistą – zależy nam jednak na czymś więcej. Pragniemy poznać życzenia klienta, zrozumieć wizję jaka przyświeca jego chęci zmiany swojej stylizacji – i w oparciu o nasz kunszt i doświadczenie pomóc mu ją zrealizować. Kompletny pakiet usług fryzjerskich jakie przedstawia nasz repertuar usług może stać się również Twoim sposobem na wyrażenie siebie poprzez odpowiednio dobraną fryzurę.

Old-fashioned czy new-school?

Czas spędzony na fryzjerskim fotelu w Charles & Co Barbershop może przynieść perfekcyjną realizację dowolnego przedsięwzięcia fryzjerskiego jakie zaprząta Twoje myśli. Chciałbyś uzyskać klasyczne, męskie strzyżenie? A może potrzebujesz zmiany i zależy Ci na oderwaniu się od rutyny poprzez nietuzinkowe cięcie? W naszym salonie zrealizujesz zarówno fryzury wyselekcjonowane przez nas na podstawie bieżących trendów, jak i przeprowadzisz stylizację odpowiadającą Twojej własnej wizji.

Jesteśmy po to by Ci doradzić

Jeśli czujesz potrzebę zmiany tak istotnego elementu wizerunku jak fryzura, nie jesteś jednak pewien konkretnego kierunku w którym miałaby ona podążać – to jest to zupełnie naturalne. Nie każdy wszak specjalizuje się w zawodowym roztrząsaniu fryzjerskich dylematów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie byś skonsultował swoje wątpliwości z zespołem stylistów działającym przy ul. Żwirki i Wigury 75A. Spotkasz tam nas – osoby mające za pasem wieloletnią, napędzaną pasją praktykę i dogłębną znajomość tematu fryzjerstwa. Nasz kunszt pozwoli nam zaproponować Ci spektrum fryzur jak i też zabiegów pielęgnacji zarostu, które złożą się na Twój nowy, atrakcyjny wizerunek podkreślający naturalny wdzięk.

Klient jest naszym gościem

Tym, co odróżnia rzetelne, kompetentne salony fryzjerskie od prawdziwie wyjątkowych, jest indywidualne podejście do potrzeb klienta i umiejętność wczucia się w jego potrzeby. W Charles & Co Barbershop rozumiemy jak duże znaczenie dla postrzegania nas zarówno przez siebie samych jak i otoczenie, ma odpowiednia stylizacja fryzury i zarostu. Zależy nam na rzetelnej konsultacji, nie zaś na namówieniu Cię na fryzurę popularną w tym sezonie. Najcenniejszym wynagrodzeniem jest dla nas Twoje zaufanie i pewność, że możesz polegać na naszym fachu i uczciwości.

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Fryzjer od brody - czyli Barber. Dlaczego pielęgnacja brody jest istotna?

Dobrze trafiłeś

O tym, że trudno w Toruniu o strzyżenie męskie w lepszym wydaniu, mogą Cię przekonać niezależne opinie naszych dotychczasowych klientów pozostawione w serwisie Booksy. Witryna ta umożliwia pozostawienie ich jedynie osobom, które są zweryfikowanymi nabywcami danych usług. To zaś gwarantuje ich wiarygodność. Nie potrzebujemy wspierania się pochwałami napisanymi dla nas po prośbie. Chcemy, by naszą najlepszą reklamą były doświadczenia jakie wynosisz ze spędzonego z nami czasu.

Wszystko czego potrzebują Twoje włosy

Barbershop Charles & Co to salon fryzjerski – i znacznie więcej. Przeprowadzimy dla Ciebie diagnostykę trychologiczną, wykonamy zabieg keratynowy, zrealizujemy nawet najbardziej fantazyjną koloryzację czy nawet golenie brzytwą całej głowy o pierwszej w nocy. Jesteśmy wyjątkowi i chcemy byś i Ty tak się poczuł. Zapraszamy.

Nadal potrzebujesz pomocy ?

Jeśli chodzi o całą resztę, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Scroll to Top