Strzyżenie męskie – ile kosztuje wizyta u barbera?

Pielęgnacja brody, którą faktycznie chcemy zapuścić ,wymaga konkretnych działań. Zarost męski możemy co prawda samodzielnie przycinać np. maszynką z trymerem. W praktyce jednak warto postawić na pomoc, jaką da brodzie profesjonalista. Cennik usług barbera może być bardzo różny i zależy w zasadzie od wielu czynników. Zmiana fryzury połączona z chęcią zadbania o zarost męski sprawia, że taki cennik usług może wiązać się z kosztami przekraczającymi nawet 100 złotych. Inaczej jest jeśli chodzi o zabiegi barbera dotyczące samej brody. Cennik usług na samo przycięcie zarostu, ewentualnie wymodelowanie go to kwestia kilkudziesięciu złotych. Bliżej temat ten jest poruszany w dalszej części artykułu. Ile kosztują usługi barbera w Polsce?

Zmiana fryzury u profesjonalnego barbera?

Zacznijmy od tego, dlaczego wizyta u barbera jest dobrym pomysłem. Patrząc już na cennik usług, można zauważyć, że strzyżenie brody jest bardzo poważnym działaniem. Wystarczy spojrzeć zarówno na okazałe, zadbane brody, jak i na drobniejszy zarost stworzony przez profesjonalne strzyżenie męskie. Koszt wizyty barbera staje się tu zrozumiały, a cennik usług adekwatny do efektu.

Szczególnie istotne jest to wtedy, gdy postawimy na dobrego specjalistę wtedy, gdy szykuje się ważne wydarzenie. Specjalista barber doskonale zajmie się zarostem męskim, gdy potrzebna jest zmiana fryzury przed ważnym spotkaniem lub rodzinnym spotkaniem.

Czym jest Barber Shop?

Zmiana fryzury domyślnie jest dokonywana u fryzjera. Jednak można dokonać bardziej kompleksowego działania, jakim jest zmiana fryzury wraz z zarostem. Salon Barber, czyli barber shop jest właśnie takim miejscem. To tam właśnie pracują barberzy, którzy w swoim cenniku usług mają nie tylko przystrzyżenie brody, ale również i zmianę fryzury. Fundując sobie swoiste męskie spa, możemy pielęgnować zarówno brodę, jak i wąsy.

Ścinanie włosów i strzyżenie brody u barbera?

Każdorazowo różnice barbera w zakresie zmiany fryzury przedstawi m.in. jego cennik usług. Barber Shop w zasadzie stanowi połączenie fryzjera i golibrody, doskonale pozwalają na zmianę fryzury w bardzo kompleksowym zakresie. Obecnie też salon barber przeżywa swoisty renesans, a cennik usług takiego specjalisty zdaje się już tak nie odstraszać, jak mogłoby się wydawać. Wszystko wynika z tego, że barberzy są istnymi magikami zmiany fryzury męskiej.

Czego można się obawiać, jeśli chodzi o golenie brody?

Tym, co może odstraszać, jest już wspomniana cena barbera. Przynajmniej tak się utarło w wyobrażeniu o tym, czym są usługi barbera. Jednak dobry barber może sprawić, że nawet pozornie przytłaczający cennik usług nie będzie stanowił przeszkody.

Zmiana fryzury każdorazowo jest wyzwaniem. W końcu broda, podobnie jak włosy, wymaga długiego czasu wzrostu. Dlatego też mogą pojawić się obawy, komu oddać opiekę nad tym zarostem. W zasadzie każdy Barber Shop oferuje zmianę fryzury w poszanowaniu dla tego faktu. Jednocześnie Barber Shop dopiero zyskuje na popularności. Przeglądając np. zakres i cennik usług danego specjalisty, warto przyjrzeć się jego wyszkoleniu. Dobrze prowadzony Barber Shop z pewnością będzie chwalić się wywieszonymi na ścianach licznymi certyfikatami, wygranymi konkursami i innymi dokumentami potwierdzającymi to, że w tym lokalu znajduje się dobry specjalista barber, który znakomicie zadba o zarost klienta.

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Powierz swój wizerunek w ręce kompetentnego fryzjera

Od czego zależą ceny w Barber Shopie?

Można tu wymienić wiele czynników. Kluczowe jest przede wszystkim to, w jakim mieście, a nawet, w jakiej części miasta znajduje się lokal. Wyższe ceny są w dużych miastach, np. w Warszawie, gdzie ogólne koszty życia i zarobki są wyższe. Jeszcze wyższe ceny będą, jeśli będziemy mówić o lokalu ulokowanym w centrum miasta czy też w innych rejonach uznawanych za droższe w wynajmie.

Równie istotna jest również renoma. Barber shop powszechnie lubiany i polecany będzie miał wyższe ceny. Nic w tym dziwnego. Zabiegi barbera, a w szczególności specjalisty barbera będą oznaczały jedno. Zdecydowanie wyższy koszt wizyty barbera – to jednak będzie szło w parze z jakością. Barber Shop oferujący wysokiej jakości usługi barbera może mieć zdecydowanie wyższy cennik.

Jak wybrać Barbera?

Wybierając lokal, warto nie kierować się wyłącznie tym, co przedstawia cennik usług. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie opinii innych klientów w internecie. Można to również przejrzeć pod kątem tego, jak cennik usług współgra z jakością usługi.

Ile kosztuje wizyta u barbera? Jaki jest przykładowy cennik usług?

Jaka jest więc przykładowa cena barbera? Jak już zaznaczyliśmy wcześniej, usługi barbera bardzo się różnią w swojej cenie. Zwykle za pojedynczą usługę profesjonalny barber może zażądać od 30 do 60 złotych. Jednak tu wlicza się m.in. tradycyjne golenie brody. Specjalista barber za pełen pakiet zarówno strzyżenia włosów, jak i ścinania brody spokojnie może zaczynać swój cennik usług od nawet 100 złotych. Męskie fryzury również mogą być niezwykle wymagające, dlatego taki cennik usług w większych miastach będzie zdecydowanie większy.

Cennik – Charlesco

W naszym barber shopie, obowiązują następujące ceny jeśli chodzi o strzyżenie głowy i brody.

  • STRZYŻENIE MĘSKIE / HAIRCUT – 45MIN / 69PLN
  • STRZYŻENIE WŁOSÓW MASZYNKĄ / MACHINE HAIRCUT – 30MIN / 39PLN
  • MYCIE I MODELOWANIE WŁOSÓW / HAIR STYLING – 30MIN / 39PLN
  • STRZYŻENIE I COVER WŁOSÓW – 1H / 119PLN
  • STRZYŻENIE BRODY / GROOMING – 40MIN / 59PLN
  • GROOMING I COVER BRODY – 1H / 99PLN
  • KONTUR BRODY / BEARD CONTOUR – 15MIN / 39PLN
  • REGULACJA WĄSA / MUSTACHE CUTTING – 15MIN / 29PLN

Jeśli chodzi o inne usługi zapraszamy do przeglądu naszej strony internetowej i zakładek – koloryzacja oraz mens spa.

Nadal potrzebujesz pomocy ?

Jeśli chodzi o całą resztę, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Scroll to Top