Twój wizerunek jest we właściwych rękach

Ideą towarzyszącą naszej pracy jest indywidualizm, jego krzewienie i podkreślanie poprzez pomoc naszym gościom w odnalezieniu własnego stylu. Dla członków zespołu Charles & Co Barbershop fryzjerstwo, kosmetyka i styl są wieloletnimi pasjami, za którymi podąża zgłębianie technik, poznawanie trendów, rozumienie potrzeb dotyczących atrakcyjności i wizerunku. To właśnie umiejętność rozpoznania potrzeb gości jest tym, co różni wyjątkowego fryzjera od dobrego. Odwiedzając nas pod adresem Żwirki i Figury 75a powierzasz swój wizerunek ekspertom, którzy rozumieją znaczenie wizerunku dla każdej sfery życia.

Fryzjerstwo i nie tylko

W poczet zespołu Charles & Co Barbershop wchodzą zarówno specjaliści od fryzjerstwa, jak i eksperci od kosmetyki, wizerunku czy dermatologii. Znajduje to przełożenie na gamę usług jakie możemy Ci zaproponować.

Strzyżenie męskie i kompleksowe realizacje dotyczące fryzur? Oczywiście, ale to tylko jeden punkt na naszej liście specjalizacji.

Martwi Cię nadmierne wypadanie włosów? Zrealizowana w Charles & Co Barbershop diagnostyka trychologiczna pozwoli określić jego przyczyny i dobrać środki zaradcze.

Uwielbiasz swój zarost i lubisz o niego dbać? Rozumiemy to. Regulacja wąsa, golenie brzytwą, trymowanie czy nietuzinkowy sposób przystrzyżenia brody – żaden problem. Chciałbyś pozbyć się widoku siwych włosków ze swojej brody lub podkreślić jej kontur? Możesz na nas liczyć.

W naszych progach czeka na Ciebie również kompletne męskie spa. Pielęgnacja twarzy, dłoni czy stóp  – zawsze w profesjonalny sposób.

Odśwież ciało i umysł w Charles & Co Barbershop

Realizacje kosmetyczne to przyjemność, sposób na relaks, okazja do refleksji – coś więcej niż tylko kolejny punkt do odznaczenia na napiętym grafiku danego dnia. Pragniemy to podkreślić, dlatego czas spędzony na fotelach w naszym salonie umili Ci niebanalny wystrój naszych wnętrz, muzyka i świeża kawa. A może zamiast niej wolisz szklaneczkę dobrego whiskey? Chcemy, byś wyszedł od nas nie tylko obsłużony, ale też lżejszy na duchu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Fryzjer od brody - czyli Barber. Dlaczego pielęgnacja brody jest istotna?

Wahasz się? Podpowiemy.

Jako pasjonaci, styliści Charles & Co Barbershop dysponują szeroką orientacją w trendach dotyczących męskiej mody. Zarówno bieżące, klasyczne jak i ekstrawaganckie czy wręcz ekscentryczne zabiegi wizerunkowe nie są dla nas tajemnicą. Jako fachowcy zaś, wiemy jakie zabiegi i technikalia dobrać celem osiągnięcia efektu zamierzonego przez gościa. Jeśli masz więc tylko niewyraźny zarys stylizacji jaką pragniesz stworzyć, my możemy nadać tej koncepcji wyraźniejszy kontur.

Kiedy się Ciebie spodziewać?

Odpuśćmy sobie kolejki. Rzuć okiem na naszą stronę internetową. Jeśli szukasz Barbera w Toruniu – dobrze trafiłeś. Skorzystaj z zamieszczonego na niej formularza lub po prostu zadzwoń do nas, by zarezerwować dogodny termin swojej wizyty. Będziemy na Ciebie czekać.

Zasługujesz na nienaganny styl, bezbłędnie zrealizowane odzwierciedlenie Ciebie poprzez prezencję. To zupełnie jasne. Odwiedź nas w Charles & Co Barbershop byśmy mogli pomóc Ci je uzyskać.

Nadal potrzebujesz pomocy ?

Jeśli chodzi o całą resztę, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Scroll to Top