Wszystko czego potrzebujesz

Repertuar usług Charles & Co Barbershop obejmuje zarówno usługi fryzjerskie, jak i pielęgnację zarostu oraz zabiegi kosmetyczne. Niezależnie od tego czy myślisz o klasycznej, męskiej fryzurze czy też chciałbyś spróbować wyszukanego cięcia, nasi specjaliści sprostają Twoim wymaganiom, prezentując Ci w ich zakresie wiele możliwości i przestrzeń dla kreatywności.

Chciałbyś zadbać o swój zarost? Zrealizujemy dla Ciebie zabiegi pozwalające na jego kompleksową stylizację. Wykonamy trymowanie i odsiwianie brody, jak również odświeżenie jej konturu, celem nadania wyrazistości linii zarostu. Przeprowadzimy też profesjonalne golenie twarzy brzytwą w starym stylu oraz regulację wąsa.

Priorytetem dla Charles & Co Barbershop jest Twoje zadowolenie, dlatego chętnie porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i rezultatach jakie chciałbyś uzyskać. Nasze doświadczenie i kompetencje napędzane wieloletnią pasją pozwolą nam znaleźć stylizacje odpowiednie właśnie dla Ciebie.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

W Charles & Co Barbershop zrealizujemy dla Ciebie zabiegi profesjonalnej koloryzacji włosów. Towarzysząca nam znajomość niezbędnych praktyk dotyczących złożonego procesu koloryzacji pozwala nam przeprowadzić go w sposób, który jest zarówno bezpieczny dla Twoich włosów jak i przynoszący imponujący rezultat. Zarówno gama naturalnych barw, rozjaśnienia czy nawet łączenie różnych, krzykliwych kolorów mogą wzbogacić Twój styl przy udziale naszych umiejętności.

Zabieg keratynowy – to skuteczny sposób na wydobycie naturalnego blasku włosów, ich odżywienie i wygładzenie. Substancja ta występuje w naszych włosach i paznokciach naturalnie, jednak szkodliwe czynniki oddziałujące każdego dnia na naszą urodę potrafią zaburzyć równowagę poziomu keratyny. W Charles & Co Barbershop możesz skorzystać z zabiegu, który pozostawiając warstwę ochronną w okół Twoich włosów przywróci im witalność.

Indywidualizm i rozumienie Twoich potrzeb

Jakkolwiek najświeższe trendy podsuwają modne pomysły na stylizację, to sekretem uzyskania atrakcyjnego, nietuzinkowego wyglądu jest dobranie ich przy uwzględnieniu naturalnych cech Twojej urody. W salonie Charlesco przy ul. Żwirki i Wigury 75A, spotkasz osoby, których pasją jest podkreślanie indywidualnego wdzięku poprzez dobrze harmonizujące z aparycją klienta rozwiązania. Gruntowna znajomość technik, fryzur i zabiegów kosmetycznych pozwala nam zaproponować klientowi usługi odpowiadające jego karnacji, kształtowi twarzy, specyfice włosów i innym charakterystykom, uzyskując dzięki temu spójny efekt uwydatniający naturalną atrakcyjność.

CZYTAJ RÓWNIEŻ...  Powierz swój wizerunek w ręce kompetentnego fryzjera

Znajdź swój styl w Charles & Co

Skorzystaj z możliwości rezerwacji wizyty w Charles & Co Barbershop by mieć pewność, że specjaliści  z salonu będą czekać na Ciebie w dogodnym Ci terminie. Dokonasz tego łatwo, zarówno telefonicznie jak i za pośrednictwem naszej strony www. Odprężające doświadczenie naszej pasji i kunsztu zaowocuje podrasowaniem Twojego wizerunku, który będzie lepiej odzwierciedlał to kim naprawdę jesteś.

Nadal potrzebujesz pomocy ?

Jeśli chodzi o całą resztę, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Scroll to Top